הופעה של דניאלה ספקטור: אלה השירים האהובים ביותר!

הופעה של דניאלה ספקטור

בין אם זה מופע אינטימי או מופע משותף, אין ספק שלדניאלה ספקטור יש לא מעט קסם על הבמה. האותנטיות והרכות הכובשת, בהחלט כובשות את הקהל, וזאת לצד השירים הייחודיים שמאפיינים אותה, והסגנון המוזיקלי המיוחד. אם אתם מתכננים להגיע להופעה של דניאלה ספקטור, ריכזנו בעבורכם כמה שירים, שאתם פשוט חייבים להכיר. שנתחיל?

עיבודים חדשים ושיתופי פעולה מעניינים

לרוב, בהופעות אינטימיות, השירים של ספקטור זוכים לעיבוד חדש, אקוסטי ועדין, כשבדרך כלל, ההופעות שלה הן הופעות שמתקיימות בישיבה, בין אם זו ההופעה שהתקיימה בשנת 2019 בצוללת הצהובה ובין אם זו ההופעה שהתקיימה לפני מספר שנים בחלוץ 33 בבאר שבע. כמו כן, היא יצאה לסיבוב הופעות לצד גבע אלון, והיו לה לא מעט שיתופי פעולה מעניינים עם מוזיקאים ישראליים שונים. נכון, זה לא פשוט לתת הגדרה מדויקת למוזיקה של ספקטור, אבל מה שבטוח – אלה שירים שנוגעים בכולם. מסגנון פולק-רוק ייחודי ועד מוזיקת מיינסטרים, יש בה את הכל.

השירים האהובים ביותר בהופעות

אם אי פעם יצא לכם לקחת חלק בהופעות של דניאלה ספקטור, וודאי הבחנתם שיש לא מעט שירים שהקהל מחבב במיוחד, ביניהם גם שירים מתחילת דרכה או כאלה שהפכו לעל זמניים. להלן המיטב:

  • הכוכב הזה מת – השמועות מספרות שאת השיר הזה כתבה דניאלה בלילה אחד בלבד, והוא אחד משיריה הקלאסיים והמוכרים ביותר.
  • לוויתן – שיר אהוב במיוחד, המהווה חלק מאלבומה השלישי של הזמרת, והיא מספרת שהוא שיר שנכתב עבור אביה.
  • הירושימה – השיר "הירושימה" מופיע באלבום הבכורה של ספקטור, משנת 2009, שהולחן ונכתב על ידה.
  • כל הדברים היפים באמת – אחד השירים האייקונים ביותר, ואולי המושמעים ביותר של ספקטור. למרות שהוא מורכב מכמה שורות בלבד, הוא בהחלט נכנס לרשימת השירים האהובים ביותר. הוא יצא ב2014, כחלק מאלבומה השלישי.
  • זה הזמן – מתוך אלבום הבכורה של הזמרת שיצא בשנת 2009. השיר התפרסם ואף הושמע בתוכנית "האח הגדול".

 

לצד כל השירים שצוינו מעלה, לדניאלה ספקטור יש עוד מגוון רחב של שירים, חלקם נכתבו והולחנו על ידה, וחלקם מאפיינים את שיתוף הפעולה הנהדר שלה עם מוזיקאים נוספים. מה שבטוח, אם אתם מתכננים ללכת להופעה של ספקטור – סביר להניח שתהנו ממופע מיוחד, מרגש וקסום.