הרכבים מוזיקליים לאירוע משפחתי: הכירו את אנגטה, רוג'ום ועוד

הרכבים מוזיקליים לאירוע משפחתי

אם אתם מתעתדים לערוך אירוע משפחתי כגון חתונה, בר או בת מצווה או אפילו יום הולדת עגול – בוודאי הרהרתם בנושא הבידור באותו האירוע. הבחירה האוטומטית היא לעיתים די ג'יי לאירועים. אנחנו רוצים להציע לכם משהו אחר, משהו מיוחד וחגיגי יותר. במאמר הזה נסקור את הרכבי המוזיקה החיה שיכולים להרים כל אירוע שלכם. מוזיקה חיה היא משהו הרבה יותר אישי מאשר תקליטן שמנגן שירים בפלייבק. הרכב מוזיקלי מגיע עם מוזיקאים אשר יוצרים בזמן אמת קשר בלתי אמצעי עם קהל האורחים שלכם. התוצאה היא רגעים בלתי נשכחים שיזכרו לכל החיים.

רוג'ום

זהו הרכב של שלושה מוזיקאים צעירים ומבטיחים. הוא הוקם על ידי איתמר קלוגר המנגן על כלים כמו: סאז חשמלי, עוד וגיטרה חשמלית. טל וולנר אחראי על מכונת הסאמפלר ועל הסקסופון. איתי גרינברג נותן את הקצב על התופים.

קשה לתאר בדיוק את סגנון המוזיקה של ההרכב החדשני הזה אבל אנחנו מוכנים לנסות… זהו שילוב בין מוזיקה אקוסטית עם טראנסים בהשפעות מוזיקה אפריקאית שבטית. לכל זה תוסיפו נגיעות אוריינטליות מהמזרח הרחוק והקרוב, מעט רוק פרוגרסיבי ואפילו פולק ערבבו טוב ותקבלו את המוזיקה המקפיצה, המרגשת, הנוגעת בלב ובנשמה של רוג'ום. זהו הרכב צעיר ולכן המוזיקה שלו מתפתחת כל הזמן. ניתן להזמין את המופע המיוחד עם רקדנית בטן אשר תפיח רוח על הרחבה באולם השמחות שלכם.

אנגטה

זהו הרכב של היוצרים האלקטרונים עומר קינן ואיתי רזניק. לחלק של קבלת הפנים באירועים הם מציעים מוזיקת אמביינט עם כלים מקוריים הכוללים כלי הקשה אפריקאים. על רחבת הריקודים, הרכב אנגטה יציע לכם מוזיקה מקפיצה של שילוב בין אלקטרוני לסגנונות שונים ומשונים.

טרייבל מייקרס

כפי שהשם המקורי מרמז, הלהקה הזו מציעה מוזיקת עולם שבטית בשילוב עם מספר השפעות שונות. זהו הרכב הכולל חמישה יוצרים עם רקע מגוון. הוא מציע סוגי מוזיקה שונים לחלקים שונים של האירוע. לקבלת הפנים – מוזיקה יותר שקטה ולרחבת הריקודים – שילובים שונים החל ממוזיקה אפריקאית ועד מלודיות וקטעי שירה נעימים וקצביים.

אוברטון

זוהי להקה הכוללת שילוב רוק קלאסי של גיטרה, בס, תופים ביחד עם ווקאליות נשית ועוד הפתעות. בעיקרו זהו הרכב קאברים אשר יכול לבצע שירים קלאסיים מז'אנרים שונים: פופ, רוק, פולק ועוד. יש לצוות המוזיקאים הזה הרבה ניסיון בהרמה של מופע נכון ומדויק לאירוע.

ליעד ויאיר

זהו צמד מוזיקאים אר ביחד יכול לבצע מגוון רחב ביותר של סגנונות ולהתאים אותם לכל אירוע. ברפרטואר שלהם יש ביצועים ליוצרים כמו סטיבי וונדר, לורן היל, בוב דילן ואפילו להקת הדודאים. ליעד היא זמרת מחוננת עם מנעד ווקאלי רחב ויכולות וירטואוזיות המזכירות מוזיקה קלאסית. מומלץ!