כל מה שרציתם לדעת על מסיבות טבע

יש מסיבות במועדונים או בפאבים, חגיגות משפחתיות שמחות ומרגשות כמו חתונות וכמובן אירועים בסגנון הזה לעובדי חברות שונות – אבל אם אתם מחפשים חוויה משוחררת, שמחה ומיוחד באמת, מסיבות טבע זה מה שאתם צריכים להכיר בלי שום ספק. בשנים האחרונות, התחום סבל מלא מעט דעות קדומות. אמרו שמגיעים לאנשים לא טובים, שזה מאד מסוכן ושזה יכול לדרדר לתרבות רעה, אבל האמת היא שמי אומר את זה כנראה סתם מקנא. מסיבות טבע זה אחד הדברים הכי מיוחדים ומהנים שיש, וזה לא סתם שאנשים שהולכים פעם אחת לרוב נתפסים וממשיכים להגיע פעם אחר פעם. אם גם לכם יצא לשמוע על מסיבות הטבע ואולי אפילו הרגשתם סקרנות וחשבתם ללכת, אנחנו ממליצים לנסות את זה לפחות פעם אחת. הנה כל מה שחשוב לדעת על המסיבות האלה ואיך תוכלו להתארגן לקראתן כמו שצריך.

אביזרי עישון וחומרים משני תודעה

מבלי להיכנס כרגע לדיון אם זה דבר טוב או לא, במסיבות טבע יש הרבה מאד מרחיבי תודעה מסוגים שונים ובדרך כלל גם אלכוהול. האם זה אומר שאתם חייבים לעשות את זה בעצמכם בשביל להנות מהחגיגה? ממש לא וזה לגמרי תלוי בכם. דעו שיש הרבה אנשים שמגיעים פשוט להנות מהמוסיקה והאנשים היפים. עם זאת, אם אתם אכן חובבי קנאביס או דברים אחרים, כדאי לדאוג שיהיה לכם הכל מראש. נכון, ברוב המקרים תפגשו אנשים מיוחדים שישמחו לחלוק אתכם, אבל לא כדאי להסתמך על זה וגם תמיד שווה שיהיה לכם מה להציע לאחרים בעצמכם. כאן יש מגוון מכשירים מומלצים כמו באנגים, גריינדרים וניירות גלגול ככה שתוכלו להגיע הכי מוכנים שיש.

איך למצוא את המיקום הסודי?

ובכן – זה הדבר הכי מעניין לגבי מסיבות טבע. אתם לא תמיד יודעים איפה הן מתקיימות. ברוב המקרים, המארגנים מפרסמים את מקום האירוע ממש ברגע האחרון והרבה פעמים צריך להגיע מנקודה אחת לאחרת עד שמגיעים לאירוע עצמו. איך למצוא את המידע הזה? אתם חייבים להכיר מישהו מהסצנה, ואם אין לכם אחד כזה במעגל החברים קרוב, בטוח מישהו מהחברים מכיר מישהו שיכול לתת מידע.

מה קורה במסיבת טבע?

במילה אחת – קרחנה. בשתי מילים – קרחנה רצינית. מסיבת טבע זה מקום להתפרק בו, ללכת עד הסוף עם השיגעונות שלכם ולא לחשוב יותר מדי על אנשים מסביב ומה הם חושבים עליכם. אתם יכולים ללבוש מה שאתם רוצים ולא מחויבים לקודים התנהגותיים של ממש. המוסיקה היא לרוב מוסיקת טראנס ומוסיקת טבע, כזאתי שיכולה להכניס אתכם למצב מדדטיבי חוויתי, אבל אתם ממש לא חייבים לרקוד כל הערב. חלק גדול מהחוויה זה להכיר את האנשים שמסביבכם, וכשמדובר על מסיבות טבע תהיו בטוחים שאלו יהיו אנשים מעניינים ומסקרנים מאד.

כל מה שרציתם לדעת על מסיבות טבע

עם לינה או בלי?

באופן רשמי, מסיבות הטבע שאינן במסגרת פסטיבלים הן כאלו שלא כוללות לינה. בפועל, בפעם הראשונה שתגיעו למסיבת טבע תראו הרבה מאד אנשים שפותחים אוהלים ונשארים לישון אחרי שהחגיגה נגמרת וזה משהו ששווה גם לכם לשקול לעשות. אחרי הכל, אחרי לילה של שתייה, עישון והוצאת אנרגיה משמעותית, זה לא רעיון חכם כל כך לעלות על ההגה, וממילא – מי רוצה לנהוג כל הדרך הביתה אחרי חגיגה כזאת.

בשורה התחתונה – אם אתם אנשים הרפתקניים, אוהבים מוזיקה ונהנים לפגוש אנשים מיוחדים בסיטואציה משוחררת, מסיבות הטבע זה בדיוק הרעיון המושלם בשבילכם. ממליצים לנסות פעם אחת לפחות ולהבין בעצמכם את גודל החוויה. תהנו!