תוכניות הרדיו שאתם חייבים להאזין להן לפחות פעם אחת

כאשר מדובר על סדרות טלוויזיה, תכנים בנטפליקס ודברים ששווה לצפות בהם בשירותי הטלוויזיה השונים בארץ, כולנו מכירים פחות או יותר את האפשרויות העומדות בפנינו ובכל מקרה כל אחד מאיתנו יכול למצוא בקלות את האנשים שימליצו ויכוונו אותנו לתכנים מעניינים. עם זאת, נראה כי כאשר מדובר על תוכניות רדיו, רובינו לא ממש יודעים איך להגיע לתכנים הכי שווים שיש וזה בהחלט חבל, בגלל שיש הרבה מאד תכניות מעניינות ותכנים ששווה להכיר במיוחד. אם זה משהו שגם אתם מתעניינים בו, אנחנו רוצים להכיר לכם את תוכניות הרדיו הכי מעניינות שכדאי להאזין להן פעם אחת לכל הפחות (ויש סיכוי לא רע שלאחר מכן תרצו לשמוע עוד), אבל קודם כל כמה מילים על הדרך הכי נוחה להאזין לתכניות הללו. מאחלים האזנה נעימה ומעשירה!

הכירו את אתר רדיו הד

רובינו מאזינים באופן אקראי לרדיו כאשר אנו נמצאים ברכב, אבל ברור שבדרך הזאת אי אפשר לשמוע במיוחד את התכניות הכי מעניינות אלא רק את מה שמדובר במקרה בזמן בו אנו ברכב, וממילא לא כולם קולטים את כל תחנות הרדיו בנקודות השונות בארץ. אם אתם רוצים להגיע לתכנים הכי מעניינים בזמנים שלכם, בנוחות ובקלות, באתר radio-head תמצאו את כל התחנות האהובות להאזנה באינטרנט. בלחיצת כפתור תוכלו להגיע לכל תחנה ולהאזין לה דרך הרשת מכל מקום בארץ דרך הטלפון החכם שלכם, המחשב הנייד או אפילו דרך טלוויזיה חכמה, ואפילו תוכלו לראות את רשימת התכניות ולקבל מידע נוסף, שווה להכיר. כעת, הנה כמה תוכניות שכדאי להאזין להם.

תוכניות הרדיו שאתם חייבים להאזין להן לפחות פעם אחת

טל ואביעד – אקו 99 FM

מדובר ככל הנראה באחת מתכניות הרדיו המצליחות ביותר המשודרת מדי בוקר. בכל תכנית המנחים טל ברמן ואביעד קיסוס דנים בנושאים הכי חמים ומעניינים שעל סדר היום הישראלי, כשהכל נעשה בצורה הומוריסטית וייחודית עם שיתוף המאזינים.

דידי לוקאלי

שדר הרדיו דידי הררי הוא ככל הנראה אחד מאושיות הרדיו הוותיקות ביותר. התכנית שלו היא תכנית מוכרת בהחלט והיא מאד קלילה ומצחיקה. מערכונים, תחרויות, פרסים והרבה דמויות אהובות שמלוות את התכנית כבר שנים – הופכות אותה לאחת התכניות הקלילות והכיפיות ביותר להאזנה. לאחרונה הוא חזר לשדר לאחר פטירתה של אשתו האהובה מירית הררי, וריגש את הצופים בשידור חי.

תכנית הספורט של אופירה וברקו

את הדמויות השנויות במחלוקת הללו בתקשורת הישראלית אנחנו כנראה לא צריכים להכיר לכם, אבל מה שרבים לא יודעים זה שאת דרכם התקשורתית הם החלו דווקא ברדיו. התכנית הזאת היא תוכן חובה עבור כל מי שמתעניין בספורט ומדי יום מתארחים שם האנשים הכי מעניינים בספורט הישראלי ולפעמים גם העולמי ומדברים על הנושאים הכי חמים ומעניינים.

שלושה שיודעים עם דודו ארז

כאן מדובר על תכנית מעניינת במיוחד לכל מי שרוצה ללמוד על נושאים מדעיים בגובה העיניים. את התכנית מנחה דודו ארז שעושה זאת בהגשה מאד נעימה ומזמינה ופעמים רבות הוא מארח מדענים ואנשים מתחום הטכנולוגיה וההייטק שמביאים את הידע האישי שלהם אלינו המאזינים.

סדר יום עם קרן נויבך

תכנית אקטואליה מצוינת עם אשת התקשורת הוותיקה שמתאימה לחובבי אקטואליה מתחילים וגם לכאלו שאוהבים להעמיק. מדי יום בתכנית מדברים על הנושאים החמים והמדוברים ביותר, אבל דווקא מזוויות חדשות ומעניינות שלרוב לא מדוברות ולא מסוקרות.

אם כך, כאן יש כמה וכמה תכניות רדיו ששווה להאזין להן. אם אתם במקרה באוטו בזמנים הללו, כדאי לנסות ולתפוס אותן, אבל חשוב לזכור שבכל מקרה תוכלו להאזין להן בקלות בכל זמן ומכל מקום דרך אתר רדיוהד.