מתכון למסיבת היפ הופ מטורפת עם סוואג מהסרטים: הכירו את דיג'יי אמיר פאר

דיג'יי אמיר פאר

את השורות הבאות בחרנו להעניק ליוצר שכנראה הולך להיות מאד משמעותי בסצנת ההיפ הופ הישראלית והרבה מעבר לה. אמיר פאר הוא דיג'יי עם מנעד רחב של סגנונות שלא מתבייש לחקור, להעז ולגלות עולמות חדשים של מוזיקה. יכול להיות שזהו סוד הקסם שלו אשר מושך רבים להאזין לו, לרקוד לצלילי המוזיקה שלו ולנגן את הקטעים שלו בכל רגע פנוי.

דיג'יי אמיר פאר כובש את הפסטיבלים

מי שמצוי בסצנת הפסטיבלים בארץ, לא יכול שלא לשמוע על אמיר פאר. הוא מככב בפסטיבלים הגדולים והטובים ביותר. הוא תקלט בפסטיבל זורבה בקטע בלתי נשכח שעדיין מדברים עליו בבראנז'ה. בפסטיבל גרובסטוק הוא הרקיד המוני צעירים וצעירות במסיבה מדליקה לאור היום. הקטע כלל מוזיקת עולם, מוזיקה אוריינטלית עם נגיעות הודיות של סיטאר והכל ביחד עם היפ-הופ ואפילו מעט טראנס נעים וקצבי. הקהל בפסטיבל גרובסטוק נענה להזמנה המוזיקלית ורקד באקסטזה ממושכת – חלק מהרוקדים פיזזו לבדם כאשר הם מתייחדים עם עצמם והמוזיקה, אחרים רקדו ביחד האחד עם השני, בנים בנות – עשו שם שמח! בסוף הקטע הקהל שאג והריע ודרש עוד הדרן.

התיאור הזה אינו ייחודי למקרה הזה בלבד – זו התגובה של הקהל כאשר הוא נחשף לקסם של דיג'יי אמיר פאר. ניכר שהפסטיבלים הם 'מגרש המשחקים' של פאר וכאן הוא מרגיש בבית, מקבל פידבקים חיוביים ומרשה לעצמו להעז ולהתפתח.

דיג'יי אמיר פאר – לא בוחל באירועים וחתונות

בראיונות איתו, אמר אמיר פאר שהוא עדיין שמח להופיע בחתונות. זוהי אמירה מפתיעה כיוון שאמנים רבים מחשיבים הופעה באירועים כחלק ראשוני בקריירה, כזה שצריך לעבור. פאר מציע לנו הסתכלות אחרת על הדברים. לדבריו, הוא רואה זאת כשליחות לשמח חתן וכלה ביום חתונתם, היום המרגש והחשוב בחיים שלהם. הוא מקבל כל הזמנה כזאת כמחמאה אישית ונעתר לה במגבלות לוח הזמנים שלו.

הגישה הייחודית הזאת אשר רואה בהופעה בחתונות משהו לגיטימי גם בשביל אמן אשר שואף להתפתח מוזיקלית, מביאה את ההופעות שלו למקומות אחרים וטובים. כמו שהוא נותן את הנשמה ומקפיץ אלפי בני אדם במסיבות ובפסטיבלים, כך הוא משקיע באירועים.

אם אתם מחפשים אמן היפ הופ שירים לכם את האירוע וישקיע מכל הלב, נסו לבדוק עם דיג'יי אמיר פאר את הזמינות שלו. להערכתנו, ככל שהוא יתפרסם הלו"ז שלו יהיה יותר ויותר צפוף והזמנה של הופעה לאירוע אצלו תהיה יותר ויותר קשה ולו רק כי הוא עסוק מאד.

חתונות שלוו על ידי אמיר פאר הן אירוע שכל החברה הצעירים בהן זוכר כאירוע מיוחד במינו ונושא לשיחה לעוד שנים קדימה.