החברות הגדולות מחפשות אתכם: 3 חברות הייטק שכדאי להכיר – שמגייסות עובדים!

עולם ההייטק הוא עולם דינאמי מאוד. בין השאר, נפתחות בו כל הזמן חברות חדשות, במסגרת סטארט אפים חדשניים ובכלל. במקביל, ישנן חברות מבוססות מסוגים שונים, כולל חברות ענק וותיקות כגון אמדוקס. במי כדאי לבחור (בהנחה שתצליחו להתקבל כמובן)? היכן כדאי במיוחד לפנות למשרות שמוצעות? אילו שיקולי נכנסים לכך? אלה שלוש חברות הייטק שבוודאי כדאי לכם להכיר בהקשר זה וגם כמה טיפים מסייעים.

אמדוקס – דוגמה בולטת לחברה גדולה

כאשר מחפשים עבודה בהייטק, אחד הכיוונים הטבעיים הוא לנסות להתקבל לעבודה בחברה איכותית, שהיא גם מבוססת ובולטת. פעמים רבות, פירוש הדבר חברות גדולות יחסית. בעבודה בחברה מסוג זה, יעמוד לפניכם לרוב מבחר משרות גדול יחסית, תודות לגודל החברה עצמה. הן גם תהיינה מגוונות, בתור משרות לתחומי פעילות שונים של אותה חברה גדולה. חברה מבוססת ומצליחה כגון אמדוקס (AMDOCS), היא גם חברה יציבה יותר. בשונה מסטארטאפים "נוצצים", קטן הסיכוי שהיא תיסגר מחר בבוקר להפתעתכם הלא נעימה או תירכש בידי חברה אחרת. למעשה, אמדוקס רכשה לאורך השנים כמה חברות אחרות. אם תחליטו לנסות ולהישג משרה בחברה מסוג זה, עמודי הדרושים באתר שלה יהיו מקור טוב לחפש בו, באופן יזום וקבוע. נשלים את התמונה, עם עוד כמה מילים על אמדוקס. ראשית, חשוב לציין שחברה זו מחפשת עובדים כיום ובכלל, יש אצלה לא מעט משרות פתוחות, באופן שוטף. אמדוקס מציעה משרות גם עבור מהנדסי תוכנה וגם עבור תחומים משלימים שונים, אשר נפוצים מסביב לעולם ההייטק. מדובר בפועל למשל על מהנדסי פיתוח ובדיקות, מנהלי פרויקטים, מתכנתים ומנתחי מערכות. מעבר לכך, זמינות משרות כגון מומחי שיווק ומכירות, ייעוץ, אדמיניסטרציה, נציגי תמיכה וגם קניינים.

 

 

אינטל – ענקית בינלאומית בישראל

לאינטל יש חלק חשוב, בהיסטוריית המחשוב העסקי והמחשוב המודרני בכלל. זו היא חברה בינלאומית (ארה”ב, בריטניה, ברזיל, אוסטרליה), אשר יש לה פעילות רחבה למדי גם בארץ. היא מציעה משרות רבות בתחום פיתוח התוכנה, כולל היבטים מתקדמים ועדכניים רבים. אלה מתבטאים למשל בעיסוק בנושאים כגון רכבים אוטונומיים ובהצעת משרות כגון AI & DATA SCIENTIST או מומחי בינה מלאכותית. כידוע, חברה זו עוסקת בפיתוח שבבים וגם בארץ יש לה פעילות נרחבת מבחינה זו. למעשה, מפעל ייצור המעבדים שלה בקריית גת, הוא ברמה עולמית גבוהה ביותר. אם לא ה"טופ" של התחום. סביב פעילות זו, דרושים מומחים לתחומי חומרה שונים, עם משרות למהנדסים והנדסאים. אינטל ידועה בתנאים הטובים שלה לעובדים ובהטבות שונות שהיא מציעה.

אלביט – חדשנות ישראלית בביטחון

אלביט היא בין הבולטות בארץ בתחום ההייטק למטרות ביטחוניות. חברה זו מעסיקה ברחבי העולם, סדר גודל של כ-17,000 עובדים. מוצרי החברה מגוונים ורבים והם משלבים חומרה ותוכנה. היבט זה מתבטא גם בעושר המשרות הזמינות. משרות אלה, הן בין השאר בתחומי הנדסת תוכנה, הנדסת מכונות, הנדסת אווירונאוטיקה, הנדסת חומרה, שיווק, פיתוח עסקי וייצור. אלביט גם מציעה תוכניות העסקה מיוחדות לסטודנטים. לחברה יש מרכזים בערים רבות בארץ, כך שגם מבחינת המיקום, העבודה בה עשויה להיות אטרקטיבית למדי.

לסיכום

בכדי להשיג את משרת חלומותיכם, אתם צריכים לדעת להתמקד. שלוש החברות שהבאנו כאן, מספקות נקודת פתיחה מצוינת לכך. כמו כן, הן מחפשות עובדים ואולי הן מחפשות בדיוק אתכם!