שווה להכיר: חברת ישר תעשיות פלסטיק הופכת רעיונות למוצרים!

אם אתם חברה גדולה אשר זקוקה לפתרונות בתחום הפלסטיק, למי כדאי שתפנו? חלק ממוצרי הפלסטיק שעסקים צריכים הם מוצרים פשוטים למדי, אך אחרים עשויים לדרוש טכניקות מתקדמות ומתוחכמות. מי מציע פתרונות טכנולוגיים חדשניים כאלה? ישר תעשיות פלסטיק, היא בחירה מצוינת מבחינה זו. בואו נראה מדוע.

פלסטיק – לא פשוט כפי שזה נשמע

בעולם המודרני אנו רגילים כל כך למוצרי פלסטיק, שאנו אולי לא שמים לב, באיזו מידה הם נמצאים בכל מקום. הדבר נובע בין השאר, מכך שמדי פעם  נתקלים גם במוצרים כאלה, שעשויים בצורה שממנה לא ברור בכלל שזה פלסטיק. זו היא כמובן עדות נוספת, לתחכום של החומר הזה, שהוא לכאורה פשוט מאוד. זה עשוי להיות מוצר שקוף וחזק, אשר נראה במחשבה ראשונה כמבוסס זכוכית והוא בפועל עשוי מפלסטיק. זה עשוי להיות משטח חזק דמוי מתכת, שהוא למעשה פלסטיק. ויש דוגמאות רבות נוספות. פלסטיק הוא גם במקרים רבים חלק ממוצרים אחרים, אשר מבוססים בעיקר על סוג חומר אחר. בכל מקרה, בכדי לייצר מוצרים מפלסטיק או כאלה שבהם הוא כלול, דרושים ציוד מתקדם מדי וגם ידע מקצועי וניסיון רב. באמצעות פנייה אל חברה המתמחה בייצור מוצרי פלסטיק, ניתן לקבל מענה מלא לכל זאת ועוד. נזכיר כרקע, שהפלסטיק הוא למעשה חומר מלאכותי. מחד, היבט זה פותח פתח לגמישות יוצאת דופן באפשרויות. מאידך, הוא ממחיש את התחכום שיש בנושא זה, כבר מהשלב הבסיסי ביותר. זאת, בשונה למשל מעץ – כורתים עץ, נותנים לו להתייבש ויש לכם חומר גלם מוכן, אם כי מוגבל. פלסטיק לעומת זאת, דורש תחכום רב יותר, כבר מההתחלה.

 

 

ישר תעשיות פלסטיק – מומחיות בייצור

עם ניסיון של מעל ל-40 שנה, חברת י.ש.ר תעשיות פלסטיק היא שם בולט במיוחד בתחום זה בארץ. זו היא חברה גדולה, אשר מציעה שירותים בתחום הפלסטיק לעסקים גדולים בלבד. למעשה, זו היא כתובת אחת לכל הדרוש. תוכלו למצוא אצלה

  • פיתוח – פיתוח מוצרי פלסטיק, כולל התאמת פתרונות חדשניים ומענה לאתגרים מיוחדים.
  • ייצור – ייצור מוצרי הפלסטיק עבורכם, ברמה הגבוהה ביותר. זאת, כולל באמצעות שיטת ההזרקה, שבה היא למעשה מתמחה.
  • גימור – שלבי עיבוד נוספים כגון עיבוד שבבי וגימור כגון צביעה והדפסה.
  • הרכבה ואריזה – הרכבת חלקי פלסטיק שונים ומכלולים ואריזת הכל ביחד.

למעשה, חברת ישר מספקת פתרון כולל, אשר מזכיר מעט "קבלן מפתח". כל הדרוש לכם, במקום אחד.

ניסיון בענפים רבים

פלסטיק נדרש בענפי תעשייה רבים ואכן, החברה מנוסה מאוד עם עסקים מקומיים בענפים שונים, בהם ציוד רפואי, השקיה, מוצרי אלקטרוניקה, מוצרי צריכה ותחומים נוספים. לכל ענף כזה, עשויים להיות מאפיינים מיוחדים משלו, אשר מתבטאים גם בדרישות ממוצרי או חלקי הפלסטיק. אם ניקח למשל את עולם הרפואה, נראה שיש בו לעתים קרובות צורך בחומרים שלא מזיקים או מטרידים במגע עם גוף אדם. לכן, ישר עושה שימוש במקרים כאלה, בסוגי פלסטיק שהם "ביו קומפטביליים". המוצרים הפלסטיים האלה לרפואה, מורכבים לאחר מכן בתנאי ניקיון מיוחדים, בחדר הרכבות “לבן” (שהוא סביבה מבוקרת), אשר שטחו כ-280 מ”ר. אזור זה כולל חדר נקי תואם תקן ISO8 – CLASS 100,000, בגודל כ-70 מ”ר.

טכנולוגיה מתקדמת

ישר מסייעת לעסקים עם ייצור מוצרי פלסטיק, בין השאר בעזרת מערך מכונות מתקדם ורחב. המכונות נשלטות על ידי מערכת ניהול ריצפת ייצור ותהליך הייצור כולל גם ביקורת איכות קבועה ומתקדמת.

לסיכום

בכדי להפוך את הרעיון שלכם למוצר איכותי, בכל הנוגע לפלסטיק, כדאי לפנות לישר תעשיות פלסטיק.