חדרי ישיבות בראשון לציון להשכרה – לכל מטרה!

מתכננים ישיבה של כל הצוות אך המשרד שלכם קטן מידי? חשוב שתכירו את חדרי הישיבות של Dogether. מדובר בחדרי ישיבות מרווחים, מעוצבים ובעיקר חדשניים! אז אם נמאס לכם לשבת צפופים בכל ישיבה או חגיגה משרדית, השכרת חדר ישיבות יכול להיות רעיון נפלא עבורכם. אז הנה כל מה שחשוב לדעת אודות חדרי הישיבות של Dogether.

מהם היתרונות של השכרת חדר ישיבות?

אם יש לכם צוות עובדים קטן יחסית, כנראה שאין לכם צורך להשכיר משרדי ענק. יחד עם זאת, כאשר אתם רוצים לאגד את כולם יחדיו עבור ישיבה מקצועית חשובה, או כדי לחגוג אירוע מסוים של החברה, פחות מתאים לקיים זאת במשרד, לכן השכרה של חדר ישיבות מתאימה מאוד במצבים אלו. כך לא תבזבזו כסף כל חודש על משרדים גדולים המכילים חדר ישיבות – פשוט תוכלו להשכיר אותו כל פעם שבאמת תצטרכו, מה שיחסוך המון כסף לעסק שלכם. בנוסף, תוכלו לקחת את העובדים שלכם ל"טיול" לחדר הישיבות מחוץ למשרד, כך תרעננו את האווירה, תגבשו את הצוות ותחדירו בהם מוטיבציה.

 

 

חדרי הישיבות של Dogether

חדרי הישיבות הרבים והמגוונים של Dogether ממוקמים בראשון לציון. מדובר בחדרים חדשניים, מודרניים, נעימים ואיכותיים המתאימים לכל מטרה. תוכלו לבחור את חדר הישיבות שלכם מתוך מבחר חדרי הישיבות של החברה, בהתאם למספר האנשים ובהתאם לתקציב שלכם. פרטים נוספים על אודות חדרי הישיבות של Dogether תוכלו למצוא באתר החברה. חדרי הישיבות פועלים 24 שעות ביממה במהלך כל השבוע, כולל שישי שבת. מדובר בחדרי ישיבות נוחים, מרווחים ומאוזרים המתאימים לכל מטרה ופגישה, בין אם זה ישיבת צוות, פגישה פרטנית עם קולגה או עם שותף עסקי, או חגיגה של יעדי המשרד ופירגון לצוות. לפניכם היתרונות של משרדי Dogether:

  • חדרים מעוצבים ומאובזרים ברמה גבוהה במיוחד.
  • צוות זמין שידאג לאירוח המדויק עבורכם.
  • פקידי קבלה שיקבלו אתכם ואת האורחים שלכם.
  • צוות שאמון על בעיות טכניות ויסייע לכם בתפעול הישיבה.
  • חדרי ישיבות זמינים סביב השעון, שבעה ימים בשבוע.

היכן חדרי הישיבות ממוקמים?

חדרי הישיבות ממוקמים בראשון לציון, במגדל העסקים של העיר – "עזריאלי ראשונים", בצמוד לכביש 431 אשר צמוד לתחנת הרכבת "ראשון לציון – ראשונים", ולצירי תחבורה ציבורית רבים. כמו כן, גם תחנת הרכבת של באר יעקב קרובה למתחם. באזור יש חניה בשפע, ובנוסף ניתן לרכוש הסדרי חניה לכם ולאורחים שלכם במידה ואתם מגיעים ברכב פרטי. בנוסף, במתחם נמצא גם קניון עזריאלי, כך שאם אתם רעבים, או שאתם זקוקים לקנות מוצר מסוים בדחיפות לפני הישיבה, תוכלו לעשות זאת בקלות ובמהירות בקניון.

בשורה התחתונה,

השכרת חדר ישיבות בזמן שאתם צריכים חוסכת לכם המון כסף, כך לא תצטרכו להשכיר משרד יקר, הכולל חדרי ישיבות ענקיים ולהוסיף אלפי שקלים לשכירות שלכם כל חודש. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשכור חדר ישיבות כאשר אתם באמת צריכים אותו! בנוסף, חדרי הישיבות של Dogether מתאימים גם לפגישה פרטנית ועסקית, כך שאם מתחשק לכם להרשים את האדם שמגיע להיפגש אתכם, חדרי הישיבות של Dogether הם המקום המתאים לעשות זאת – הם חדשים, מודרניים, מאובזרים, ובעיקר מרשימים! כך שתוכלו להשאיר רושם חיובי גם בזכות חדרי ישיבות אלו. כי אחרי הכול, רושם ראשוני הוא חשוב מאוד. אז אם אתם רוצים לעשות רושם על שותף עסקי, או על לקוח קחו אותו לחדרי הישיבות של Dogether, שם תוכלו לשוחח בנחת, כאשר הצוות של המקום ופקדי הקבלה ידאגו לסייע לכם בכל בעיה ושאלה, לעזור לכם לתפעל את "האירוע", וגם לקבל אתכם בצורה נעימה.