חדרי מלח: האטרקציה הטבעית שחייבים להכיר

חדרי מלח

סובלים מנחירות, דלקת ריאות, פוליפים באף, ברונכיטיס, או כל בעיה אחרת שקשורה למערכת הנשימה והסמפונות? ייתכן שחדר מלח יספק לכם הקלה משמעותית במצב הבריאותי שלכם. חדרי מלח הם אטרקציה טבעית שכל אחת ואחד צריכים להכיר. לכן במאמר הבא נרחיב על הנושא.

אז מה זה חדר מלח?

חדרי מלח מבוססים על האמונה ששאיפת מלחים יכולה לפתוח את דרכי הנשימה. אם תבקרו באחד תגלו חדרים שמנקים את מערכות הנשימה באופן יסודי ובכך מאפשרים כניסה של אוויר נקי אל הריאות כמו גם פתיחה של האף ואפילו רגיעה של הגוף והנפש.

חדר מלח הוא חדר מלא מלחים, אם תבקרו בחדר כזה תשימו לב שמדוברים בחדרים שעשויים 98 אחוז מלח ומכילים גם נתרן וכלור שמנקים את דרכי הנשימה ואת העור. החדרים מספקים מלח שחודר אל הסמפונות והאף ומשם לדרכי הנשימה – כאשר החדירה נעשית באופן עדין דרך תרסיס מלחים שמופץ אל האוויר בתוך החדר. כך אפשר לרפא בעיות רפואיות, גם במבוגרים וגם בילדים.

הריפוי נעשה בדרך כלל על ידי חדירה של מלחים בריאים אל דרכי הנשימה ובכך פתיחת הסמפונות. שיטה זאת נחשבת טיפול טבעי ברפואה האלטרנטיבית כאשר החדרים עצמם נמצאים מתחת לקרקע על מנת שהאפקט יהיה מקסימאלי.

טיפול בחדר מלח – מה זה כולל?

בקליניקות שעוסקות בטיפול כזה תמצאו חדרים עשויים מלח מהמסד עד הטפחות בזמן שאפילו האריחים עשויים מלח טבעי ובריא. מי שימצא בחדרים יוכל להרגיש כי הוא שואף אוויר נקי רווי במלח וייהנה מחלקיקי סודיום כלוריד בכמות של 0.5 עד 5 מיקרון. הריכוז וההתאמות של החדרים והחומרים שיש בהם מותאמים באופן אישי לכל מטופל ובהתאם להמלצה של אנשי מקצוע.

מה היתרונות הבריאותיים של טיפול בחדר כזה?

לחדר מלח יש לא מעט יתרונות בריאותיים, ביניהם:

הכנסה של יונים שליליים אל נקבוביות העור ואל מערכת הנשימה על ידי התפרקות נתרן שקורית התוך החדר. היונים הטובים לגוף חודרים אל העור ומאדים נוזלים שהצטברו ובכך מנקים ליחה ומקלי בשיעול כרוני ליחה וכיח.

חדרי מלח עשויים להקל על בעיות ומחלות שנוצרות בדרכי הנשימה והם יכולים להקל על מי שחולה באסטמה.

טיפול בחדר מלח מתאים גם למבוגרים וגם לילדים.

שיטת הטיפול נחשבת כזאת ששייכת לרפואה המשלימה לכן מי שמעוניין בטיפולים טבעיים יכול לברר יותר לעומק אודות חדרי מלח והתועלת שלהם לגוף.

למה כדאי לבחור בחדר כזה לטיפול בבעיות בריאות ובדרכי נשימה?

אם אתם מרגישים שכבר עשיתי את הכול על מנת לנסות לפתוח את מערכות הנשימה, לטפל בנחירות בדלקות, להפטר בצינון אלרגיות או מבעיות בריאות, ועדיין לא מצאתם מזור והקלה – חדר מלח יכולה להיות אלטרנטיבה נוספת שאולי תספק לכם הקלה ובריאות. חדרים כאלה אפשר למצוא בכל רחבי הארץ ולהנות מהם גם עבור ריפוי וגם כאשר רוצים לקחת כמה שעות לנשום אוויר נקי ובריא ופשוט להירגע.

**המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.