מתכוננים לחגים? בשר לארוחות החג קונים במעדני גורמה!

לקראת החגים, הרשת והעיתונים מתמלאים במאמרים שונים על מתכונים ועל אוכל. זה דבר טבעי לחלוטין מכיוון שזוהי תקופה בה אנשים אוהבים להיפגש עם המשפחה, לבלות ולאכול ולשמוח. חלק בלתי נפרד מכל ארוחת חג הוא כמובן הבשרים והמנות הטעימות אשר מכינים מהם. בחירת בשר לארוחות החג היא לא עניין פשוט במקרים רבים. צריך לבחור כמובן חלקים מתאימים למנות השונות ולכן צריך לדעת בדיוק מה מתאים. שנית, חשוב לשמור על הטריות והאיכות ולברר מהיכן מגיע אותו נתח שאתם רוכשים. לבסוף, יש גם את עניין המחיר. למרות שמדובר בחג, עדיין מדובר בהוצאה לא קטנה לכל סועד ורצוי לרכוש במקום אשר מציע מחירים הוגנים ואפילו מבצעים שונים. במאמר הזה נסקור מקום שכזה. מדובר ברשת אטליזים איכותיים עם סיפור העומד מאחוריהם, סניפים רבים ומגוון מוצרים רחב.

רשת האטליזים האיכותית במדינה

הסיפור של הרשת לממכר בשר מתחיל כבר בשנות ה70 ומגיע עד היום. מעדני גורמה היא חנות בשר עם היסטוריה הנפרשת על למעלה מחמישים שנה. הכל מתחיל באדם אחד בשם אהרון עזר ז"ל אשר היה לו חלום להקים אטליז לבשר איכותי. בשנת 1972 הוא אזר אומץ וחרף קשיים רבים, הקים את החנות הראשונה. המקום נפתח ברחוב נגבה ברמת גן ונקרא בפשטות 'אטליז אהרון עזר ובניו'. לאורך השנים האטליז הלך וצמח וכיום מדובר ברשת המונה סניפים רבים וגם מכירה ישירות דרך הסופרים השונים. הרשת שינת את שמה והיא נקראת מעדני גורמה.

הייחודיות ברשת מעדני גורמה

רשת הבשר מעדני גורמה הגיעה למקום שהגיע בזכות כמה דברים ייחודיים אשר התקבלו יפה מאד אצל הלקוחות שלה לאורך השנים ואפשרו את הצמיחה שלה. בואו נעבור על הדברים הבולטים:

מומחיות ומקצוענות

בראש ובראשונה. מעדני גורמה היא רשת לממכר בשר בה ניתן לקבל מידע ועצה לגבי הנתחים השונים אשר נמכרים בה. בכל סניף ישנם אנשי מקצוע אשר ידעו לעזור ולהתאים את המוצר הנכון למתכון אותו תרצו להכין.

מתכוננים לחגים? בשר לארוחות החג קונים במעדני גורמה!

איכות הבשר

אחד ממנועי הצמיחה של הרשת היה תמיד המוניטין שלה בקרב הצרכנים שלה כמו גם הביטחון שלהם בבשר המובחר והטרי בה. ברשת נמכר בשר טרי ואיכותי מהמגדלים הכי טובים אשר נבחרים בקפידה לפני שהם יכולים להפוך לספקים רשמיים.

נקודות מכירה

ניתן להשיג את מוצרי הרשת הן בסניפים שלה והן בנקודות מכירה שונות אשר פרושות ברחבי הארץ. בכך הרשת למעשה נגישה לציבור הישראלי אנין הטעם אשר מחפש בשר איכותי אבל לא רוצה לנסוע הרבה לשם כך.

כשרות

כל מוצרי הרשת נהנים מכשרות ממיטב הבודקים הקיימים.

שירות

מעדני גורמה עושה מעל ומעבר בכדי לוודא שאתם מקבלים את הבשר הטוב ביותר ומקצה בשביל כך כוח אדם מיומן אשר יכול לפתור בעיות ותמיד להיות שם לעזרה.

מעדני גורמה היא רשת אשר התחילה כעסק קטן ומשפחתי. במובן הזה, היא עדיין נשארה עסק כזה אשר מנוהל על ידי הבנים הממשיכים של המשפחה. המשפחתיות של העסק היא משהו אשר מבטיח שמי שעומד בראשו לא רואה רק מספרים, אלא את המוצרים עצמם, את הלקוחות ואת החזון שהיה לאבי המשפחה, מר אהרון עזר ז"ל להקים אטליז ולמכור בשר איכותי לכמה שיותר צרכנים.