חושבים על הסבת מקצוע? כדאי שתבדקו את הקורסים שיש למכללת פסגות להציע

אם אתם רוצים לעשות הסבת מקצוע ולא יודעים מאיפה להתחיל, אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הבא. מי היא מכללת פסגות ואילו קורסים תוכלו ללמוד בה? כל התשובות לפניכם.

בואו נעשה היכרות קצרה על פסגות

אם יש לכם חלומות להגיע לגדולות בקריירה שלכם, לחיות ללא גבולות ולפתח לעצמכם חיים עצמאיים ומשמעותיים, מכללת פסגות היא המכללה בשבילכם. מכללת פסגות קיימת יותר מ-18 שנים והיא כיום המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי שוק ההון למתחילים, ייעוץ משכנתאות, נדל"ן, הערכת שווי נכסים ויזמות עסקית.

הסיפור של מכללת פסגות הוא סיפור מעניין שיכול לספק לכם לא מעט השראה להמשיך. מכללת פסגות נוסדה על ידי שני ותיקים שרצו לעשות משהו אחר במקום ללכת במסלול הידוע שנקבע מראש. לאחר שנתיים של מסחר רציני בשוקי ההון, הקימו השניים את האקדמיה מתוך אהבה ותשוקה לתחום. את הרצון הזה הם מעבירים גם לתלמידיהם, ומדביקים אותם בהתלהבות כזו שאי אפשר שלא להצליח.

למה כדאי ללמוד בפסגות?

הצוות במכללת פסגות מומחים בתחום ובין המורים הנכבדים, כל המרצים אנרגטיים וחשוב לא פחות, בעלי רצון לתרום ושפע של ידע עדכני ורלוונטי. במכללת פסגות תוכלו ליהנות מליווי אישי של רכז השטח האישי שלכם. כל אחד מכם יקבל תמיכה מסורה ונטולת מתחים מהשלב הראשון של ההתעניינות ועד לרגע קבלת התעודה מהמכללה. כמו כן, מכללת פסגות לא רוצה לבזבז את זמנכם. לא משנה באיזה קורס או מסלול תבחרו ללמוד, בפסגות תוכלו ללמוד אותו בשבריר מהזמן ולקבל גישה לכלים היעילים ביותר לעבודה ולהצלחה תוך זמן קצר. בנוסף, תכניות ההכשרה של פסגות הן תכניות מעשית בהן תלמדו שיטות עבודה, תנתחו תהליכים, תזהו הזדמנויות ותמזערו סיכונים.

היתרון המרכזי של מכללת פסגות לעומת מכללות אחרות בתחום הוא שיטת ההוראה. מכללת פסגות מציעה שיטת למידה שהוכיחה את עצמה כמוצלחת, בה מרצים מלמדים את החומר הנלמד בגובה העיניים ובשפה שכל אחד מכם יבין את החומר הנלמד, גם אם הוא קשה ומורכב יותר, או אם אין לכם ניסיון בתחום. לא בכדי השתלבו מספר רב של בוגרי מכללת פסגות בתחומי שוק ההון, הנדל"ן והיזמות, והפכו למומחים מבוקשים ומוכרים. כיום, חלק ניכר מבוגרי מכללות משפיעים על חייהם של אנשים, ועוזרים להם לקבל את ההחלטות הנכונות ברגע הנכון, החלטות שחוסכות להם אלפי שקלים. מיותר לציין שהלימודים באקדמיה מתקיימים באווירה נעימה ורגועה, ויהיה לכם כל מה שצריך כדי להצליח ולהתחיל לשחק במגרשים של הגדולים.

 

 

אילו קורסים תוכלו ללמוד בפסגות?

אחד התחומים המרכזיים ביותר במכללת פסגות הוא לימודי שוק ההון. אם אתם רוצים להתפתח בתחום הזה ולשחק במגרש של הגדולים, במכללת פסגות תוכלו לקבל את כל הכלים שאתם צריכים על מנת להתחיל. מדובר בתחום מורכב מאד שכולל בתוכו מגוון רחב של מושגים בסיסיים וטכניקות בסיסיות שאתם חייבים להכיר לפני שאתם נכנסים לזה. מאחורי מכללת פסגות יש מספר רב של בוגרים שכבר משקיעים את הכסף שלהם בשוק ההון בזכות הכלים שרכשו אצלה, וזה כמובן יתרון משמעותי מאד.

בנוסף, במכללת פסגות תוכלו למצוא מגוון כיווני לימוד ותכניות שונות. האקדמיה מציעה 13 קורסים ברמות וקושי משתנות, בהתאמה לשינויים התכופים בשוק ולא פחות חשוב עבורכם. בין היתר מדברים על תחומים כמו נדל"ן, ייעוץ משכנתאות, שמאות מקרקעין, שמאות רכוש וחקלאות, יזמות עסקית וחדשנות ועוד.

לסיכום,

אם אתם חושבים על הסבת מקצוע אנחנו ממליצים לכם לבדוק את הקורסים שיש למכללת פסגות להציע לכם.