נוסעים להשתלת שיער בטורקיה? זו הזדמנות מצוינת לחופשה!

השתלת שיער בטורקיה

אחד הדברים שהכי מפריעים לגברים ברחבי העולם ובמיוחד כאן אצלנו בישראל איפה שהגן היהודי חוגג, זו בלי ספק התופעה של נשירת שיער, הידלדלות שלו והתקרחות. מתוך כך, גברים רבים מחפשים איך להתגבר על הבעיה ופונים לשלל פתרונות שונים, החל משימוש בתכשירים שונים שאמורים לסייע, דרך הסתייעות בטיפול תרופתי מסוגים שונים, שימוש בדרמה רולר ובמסרקי לייזר מיוחדים, ועד הדמיות שיער מתוחכמות שאומנם לא פותרות את בעיית ההתקרחות לחלוטין, אבל כן נותנות מענה לא רע בהיבט האסתטי. ולצד כל אלו, אין ספק כי אחד הטיפולים היעילים ביותר בשנים האחרונות וזה שזוכה בלי ספק לחשיפה הגדולה ביותר הוא טיפול השתלת השיער, ובפרט יוצא לנו לשמוע לא מעט על האופציה של הטיפול הזה דווקא בטורקיה. אם גם אתם שוקלים לעשות זאת בעתיד הקרוב, דעו שזו הזדמנות מצוינת להנות מחופשה במדינה היפה הזו, אז בואו נסביר את מה שחשוב לדעת על הטיפול וניתן כמה טיפים חשובים אם אכן תחליטו לטייל.

על השתלות שיער וההליך בטורקיה

אז מהי בעצם השתלת שיער? ובכן, אצל גברים שסובלים מהתקרחות גברית טיפוסית (כזו שנובעת מסיבה הורמונלית ובאה לידי ביטוי בהתקרחות באזור המפרצים והפדחת), לוקחים שיער מהאזורים ה"בריאים", לרוב מהחלק האחורי של הראש, ומשתילים אותו בסבלנות באזורים עם המקריחים. זהו תהליך כירורגי לא מורכב מדי, אבל כן כזה שצריך להיעשות במיומנות, ולאחר מספר החודשים השיער המושתל שיצמח יהיה שיער בריא ללא התקרחות. כאן יש מדריך מקיף על התהליך ותוכלו ללמוד עליו יותר לעומק אם זה מעניין אתכם, אך כעת ננסה לענות על השאלה מדוע גברים רבים מישראל בוחרים לעשות זאת דווקא בטורקיה.

ובכן, הסיבה העיקרית לכך היא שזה הרבה יותר זול מאשר לעשות זאת כאן בישראל. יחד עם זאת, זה לא אומר שהטיפולים הם איכותיים פחות, ודווקא ההיפך הוא הנכון. בגלל שטורקיה הפכה למעצמה פחות או יותר בתחום הזה, תוכלו למצוא שם כמה מהמרפאות והרופאים הטובים ביותר בעולם, ורבים נהנים מצד אחד מתעריפים נוחים, ומצד שני מאיכות ומקצועיות שאין במקומות אחרים. לצד כל אלה, הטורקים כבר מומחים בהליכים הללו ולכן מציעים חבילות מלאות הכוללות לינה וטיסות מעבר לטיפול, ודואגים למטופלים מא' ועד ת'.

נצלו את ההזדמנות לחופשה

טורקיה היא אחת המדינות היפות בעולם, עם חופים משגעים, נופים, מרכזי בילוי והרבה מאד אטרקציות ואפשרויות לטיולים ונופש. אם אתם כבר שם ואם כבר שילמתם על טיסות, אין שום סיבה שלא לשלב בזמן הזה טיול לפני או אחרי הטיפול, ואם יש לכם זמן ומספיק כסף אפשר בהחלט לעשות גם וגם.

יחד עם זאת חשוב לזכור שהטיפול עצמו מצריך התאוששות לא קצרה, כאשר הימים הראשונים לאחר ההליך הם החשובים ביותר. על כן, אתם צריכים לזכור שאסור לכם להעמיס על עצמכם ושאסור בתכלית האיסור להפר את ההנחיות של הצוות הרפואי לאחר הטיפול. אם מזדמן לכם, עדיף לנצל את הזמן שלכם באופן הזה שאת הבילוי עצמו תעשו לפני הטיפול ולא לאחריו.

חשוב שתבינו שאם לא תקפידו להישמע להוראות הצוותים הרפואיים, אתם עשויים קודם כל לפגוע בתוצאות ההשתלה, ואם אכן לא נשמעתם להוראות גם אין לכם אחריות על כך. גרוע מכך, אם לא תשמעו להוראות אתם בהחלט עלולים לסכן את עצמכם מבחינה בריאותית.

לסיכום – אם עושים זאת כמו שצריך ובצורה בטוחה, בהחלט אפשר לשלב את הביקור בטורקיה לצורך השתלת שיער עם חופשה מהנה.