השכרת רכב בארץ: לטיול הבא תצאו עם רכב שכור, וזה ישתלם לכם

השכרת רכב בארץ

אחד הבילויים הכי כיפיים שיש הוא פשוט לצאת לטיול ברחבי המדינה היפה שלנו. אין עוד מקום כזה בעולם, עם מגוון כה עשיר של נופים ותרבויות על תא שטח אחד קטן: נהיגה קצרה לדרום ואתם במדבר יפה, נהיגה קצרה לצפון ואתם בין גבעות או הרים ומצוקים כאשר הכל ירוק. בשביל ליהנות מטיול לא חייבים לסמוך על התחבורה הציבורית או אפילו לרכוש רכב פרטי. יש פתרון טוב יותר שרבים כבר עוברים אליו והוא רכב מושכר. על היתרונות של הרכב המושכר בטיול בארץ נרחיב כאן במאמר הזה.

מגוון חברות השכרה

אחת הבעיות שמרתיעות רבים בעת השכרת רכב הוא הניסיון המר שהיה להם בעבר עם חברת השכרת רכבים כלשהי וחבל. יש כמה חברות טובות בארץ אבל אולי הטובה מכולם היא חברת suncar. בחברת ההשכרה הזו שמו להם למטרה לתת שירות מושלם החל מהשיחה הראשונה של ההזמנה ועד החזרת הרכב. הרכבים של סאן קאר הם חדישים ומטופלים לפי הספר. תוכלו לדעת מראש בדיוק את כל ההוצאות הצפויות לכם ואין שום הפתעה בעת החזרת הרכב. סאן קאר מחויבת לסטנדרט של שקיפות מלאה, למחירים הטובים ביותר וגם לזמינות מרבית, כולל דרך הוואטסאפ. תוכלו לבחור בין דגמים שונים של מכוניות ואפילו לבחור ברכשי שטח או רכבים גדולים מהרגיל. מיד נבין מה הם היתרונות בכך.

מדוע לצאת לטיול עם רכב שכור?

רכב שכור יאפשר לכם לצאת לטיול עם קבוצה גדולה של משתתפים אשר חולקים רכב אחד גדול. זה יכול להוריד בהוצאות הדלק ואפילו לשחרר נהג אחד מנהיגה כך שיותר אנשים יכולים ליהנות ולהשתתף בנהיגה. כך אתם מקבלים נהגים רעננים יותר ונסיעה בטוחה יותר. גם ההנאה של להיות הרבה אנשים ברכב אחד היא משהו שייחד את הטיול עם הרכב השכור לטיול עם המכונית הפרטית. רוב האנשים לא נוהגים ברכבים גדולים בחיי היום יום ורכב שכור הוא הדרך לטייל עם רכב כזה ללא הצורך לרכוש אותו.

לפעמים פשוט צריך רכב שטח

חלק מהמסלולים השונים עוברים בשבילים אשר מצריכים רכבים עם הנעה לכל הגלגלים. אלו רכבים הבנויים לשטח לא סלול ומאפשרים התקדמות נוחה, בטוחה ומהירה יחסית היכן שמכונית פרטית לא יכולה לנסוע. טיול שכזה ניתן לעשות רק בשני אופנים: רכישת רכב שטח מתאים אשר מחירו יקר מאד או השכרה של רכב כזה רק כאשר הדבר נחוץ. האפשרות השנייה היא עדיפה. כך אתם נמנעים מההוצאות הגדולות על רכב שטח אבל בכל זאת לא נמנעים מטיולים במקומות המתאימים רק לו. רוצים דוגמה לטיול כזה? אם תרצו לטייל במדבריות של מצפה רמון, אין ספק שהרכב הפרטי שלכם לא יוכל אפילו להתחיל את המסלול.

 

מתאימים לנסיעות ארוכות

סיבה נוספת להשכרת רכב לטיול היא שמדובר ברכבים חדשים אשר מתאימים לנסיעות ארוכות ללא חשש מתקלה. רבים מאיתנו מחזיקים לחיי היום יום רכב ישן אשר משמש אותנו בנסיעות קצרות. זוהי פשרה שאמנם חוסכת לנו כסף רב בעת רכישת הרכב, אבל מונעת מאיתנו את השקט הנפשי של נהיגה ארוכה עם רכב חדיש ואמין.

אפשר לשכור את הרכב באזור הטיול

לבסוף, עם רכב שכור תוכלו להגיע לאזור הטיול ורק שם לשכור את הרכב. תוכלו להגיע למשל לצפון במכוניות נפרדות ושם לשכור רכב גדול ואיתו לטייל. את אותו הדבר תוכלו לעשות גם עם רכב שטח שכור למשל. כך תוכלו לטייל עם חברים הגרים במקום מרוחק מכם.

 

חשוב לשכור רכב רק מחברה אמינה עם מוניטין טוב והרבה לקוחות ממליצים. בחברה כזאת אתם בטוחים שתקבלו רק רכבים אמינים וחדישים אשר יעזרו לכם להתרכז וליהנות מהטיול עצמו.