כשכל המשפחה על הוייפיי: 5 סיבות טובות לבחור בספק האינטרנט ITC

אם גם לכם יש משפחה גדולה וכולכם חיים יחד תחת אותה קורת גג, אתם בוודאי יודעים שאחד האתגרים הגדולים במצבים הללו הוא חלוקה נכונה של המשאבים. זה נכון לגבי המים החמים במקלחת בסוף היום. מכשירי החשמל הרבים הפועלים כשיש הרבה אנשים בבית באותו הזמן ובשנים האחרונות המשאב הכי חשוב עבור משפחות הפך להיות האינטרנט ובפרט רשתות ה-WIFI הביתיות. במצבים הללו קורה לא אחת שנוצר עומס וזה בהחלט מה שעשוי להפריע. משפחות שונות מנסות לפתור את הבעיה בדרכים שונות, אך ככל הנראה הדרך הטובה והיעילה ביותר להתגבר על הבעיה נכון להיום היא בחירה בספק אינטרנט איכותי ומקצועי. ספק כזה בדיוק אנחנו רוצים להכיר לכם. הוא נקרא ITC, והנה חמש סיבות מצוינות למה כדאי גם לכם לבחור בו.

התשתיות המתקדמות ביותר

חשוב להבין כי ספקי אינטרנט איכותיים הם כאלו שיודעים לאפשר גלישה על תשתיות מתקדמות וזהו למעשה היתרון המשמעותי והבולט ביותר של ספק אינטרנט itc. ראשית כל מדובר בתשתיות החדשות ביותר ובתוך הדבר הזה תמצאו כמובן את תשתית הסיבים האופטיים המתקדמת ביותר בארץ. מעבר לכך נראה כי הספק מקפיד לבצע עבודות תחזוקה ולשדרג את התשתיות בכל זמן וזה בהחלט משהו שיבוא לידי ביטוי באיכות הגלישה.

שירות לקוחות זמין ומקצועי

במובן של שירות לקוחות ומענה מהיר לפתרון תקלות, ספק itc מציע היום את השירות הטוב ביותר, כך על פי כמה וכמה סקרי צרכנות שנעשו לאחרונה. נראה כי זמן ההמתנה הממוצע למענה אנושי עם ההתקשרות עומד על כשלוש דקות בלבד ובכל מקרה בו הנציג לא מצליח לפתור תקלות דרך הטלפון, נשלח טכנאי תוך זמן קצר לתיקון התקלה. זה בהחלט לא מובן מאליו כיום וזה חשוב במיוחד בבתים עם הרבה אנשים שצריכים כולם את האינטרנט לדברים שונים ותקלה עשויה לשבש את סדר היום.

כשכל המשפחה על הוייפיי: 5 סיבות טובות לבחור בספק האינטרנט ITC

שירותים נלווים למשפחות

חשוב לזכור שספק אינטרנט טוב יודע גם להציע שירותים נלווים רבים ובמיוחד כאלו שמתאימים למשפחות. על מנת להנות מקליטה איכותית, ספק itc יוכל לדאוג לכם למיכשור מתקדם מגביר קליטה כך שכל אחד יוכל ליהנות מה-WIFI בבית. כמו כן תוכלו לרכוש מוצרים משלימים במחירים נוחים כמו כתובות איי.פי קבועות, דבר שצריך היום כל גיימר וכן מוצרים נוספים.

פתרונות אבטחה מתקדמים

מעבר למוצרים עליהם דיברנו זה עתה, חשוב מאד לדעת שמדובר על ספק שלוקח את כל נושא האבטחה של הרשת הביתית ושל האינטרנט ברצינות רבה. ריבוי משתמשים במשפחה אומר ריבוי סכנות לפריצות, האקינג ווירוסים – ולצורך כך הוא מציע פתרונות בהחלט יעילים ונוחים. מה למשל? מוצר האבטחה האולטימטיבי IGURAD שיודע לסנן ולחסום תכנים מזיקים וכן מגיע עם פונקציות חכמות לבקרת הורים מתקדמת. השימוש במערכת הזאת אגב הוא אוטומטי ונעשה אונליין ללא כל צורך בהתקנת תוכנות על המחשב ומכשירים נוספים בבית.

מחירים משתלמים והוגנים

ואם חשבתם שכל הדברים הללו עולים ביוקר, מתברר כי המחירים שמציע הספק המוביל הזה הם מהמשתלמים ביותר בשוק כיום. עבור משפחות מדובר על יתרון גדול, מפני שריבוי מכשירים מצריך חבילות גלישה גדולות יותר וזה יכול לעלות לא מעט במקומות אחרים.

אם יש לכם משפחה גדולה בה כולם גולשים באינטרנט ונושא ה-WIFI מאתגר גם אתכם, אנו בהחלט ממליצים בחום לפנות בהקדם לנציגי ספק האינטרנט itc ולקבל מהם הצעה משתלמת לאינטרנט ביתי. אנו בטוחים שאת ההבדל תרגישו תוך זמן קצר מרגע שתתחברו אליהם.