עור מושלם? יש דבר כזה: שגרת טיפוח מנצחת לגיל 30+

מתחילה להבחין בקמטוטים ואובדן נפח בפנים לאחר חגיגות גיל ה 30? ובכן, את לא לבד. בכדי ליצור ולשמר עור מושלם, להלן המדריך המלא בו תוכלי להיעזר לטובת יצירת שגרת טיפוח מנצחת.

חגגת יום הולדת 30? ברכות! הגיע הזמן לסגל שגרת טיפוח חדשה

כשאת מביטה במראה בבוקר, מה את רואה? אם התחלת להבחין בקמטוטים, אובדן נפח ופיגמנטציה, את ממש לא לבד. למעשה, בעשור השלישי לחייך מתקיימת ירידה ברמת סיבי הקולגן של עור הפנים ובהתאם לכך יורדת בהדרגה הגמישות של העור. אובדן הגמישות מתבטא קודם כל בקמטוטים אבל גם ביובש של העור כמו גם כתמי פיגמנטציה שמופיעים כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש. בגיל 30, חשוב להתחיל ולפתח את שגרת הטיפוח באופן קבוע וזאת מתוך מטרה להתגבר על החוסרים כמו גם להזין את העור בחומרים איכותיים שיסייעו לך לשמור על מראה עור מושלם – וזאת למרות האתגרים הנלווים לעשור החדש. כיצד תעשי זאת? ובכן, דרך הניסיון העשיר שלי ואין ספור ניסיונות של ניסוי וטעיה, תוכלי גם את ליצור לעצמך שגרת טיפוח מנצחת – כפי שאפרט כעת.

שימוש במוצרים של קולגן פלוס

כאשר הגעתי לגיל 30, הבנתי שאני חייבת לעשות שינוי. לאחר בדיקה ומחקר, ניסיתי את מוצרי הטיפוח ותוספי התזונה של חברת קולגן פלוס. מדובר בחברה ישראלית שהצליחה לפתח מוצרים ייחודים עם ריכוז גבוה של קולגן, כחלק מהבנה כי מחסור בקולגן פוגע בצורה משמעותית בנראות החיצונית, כולל הציפורניים והשיער. לכן, החברה חרטה על דגלה לטפל בכך באמצעות מוצרים שונים שנותנים מענה מושלם גם מבחינת בריאות וגם מבחינת היופי. קיבלתי את המוצרים במהירות לבית ולאחר ששילבתי אותם בשגרת הטיפוח שלי (עליה אפרט בהמשך) אני שמחה לדווח כי מדובר במוצרים מעולים, איכותיים והכי חשוב – במחירים נגישים. שימוש במוצרים מהווה דרך מעולה לספק לגוף שלך את הקולגן לו הוא זקוק, ובכך ליצור שגרת טיפוח המבוססת על יכולת לסייע להתמודדות מול אובדן הקולגן, כחלק מנזקי הגיל העשור החדש.

עור מושלם? יש דבר כזה: שגרת טיפוח מנצחת לגיל 30+

שימוש בוויטמינים ותוספי תזונה

מעבר לניקוי יסודי של עור הפנים כפי שאת מבצעת בשגרה, חשוב מאוד לשלב גם ויטמינים שיעשיר את העור שלך כמו גם יעודדו את הייצור של התאים. אני משתמשת לדוגמה באופן קבוע בוויטמין A אותו אני מזמינה דווקא מאתרים בינלאומיים, וזאת בשל הסגולות המיוחסות לוויטמין בכל הקשור לשיפור המרקם ועור הפנים. נוסף לכך, אני משתמשת בלא מעט קרמים המבוססים על מים, מאחר שקרמים מבוססי שמן עלולים להוביל להיווצרות של פצעונים. זה הזמן להסביר כי אני לא מציגה ספציפית קרמים, מאחר ולי יש עור רגיל נוטה למעורב ואילו אצל נשים אחרות העור יכול להיות נוטה לפצעונים או יבש. על מנת שתדעי בדיוק איזה מוצרים לרכוש, רצוי לתאם תור אצל הקוסמטיקאית שלך לטובת אבחון העור ובהתאם לכך גם יצירה של שגרת טיפוח המבוססת על מוצרים בהתאמה אישית.

שגרת טיפוח רצויה בגילאי ה 30

מי כמוני יודעת כמה זה קשה להקפיד על שגרת הטיפוח אחרי יום עבודה מתיש, פגישות עם חברים ובני משפחה וכמובן זמן איכות זוגי עם בן הזוג. בתור מישהי שעובדת לא מעט שעות במהלך היממה ובכלל רואה עצמי כאישה עסוקה, אני מתזכרת את עצמי בכל יום להקדיש רבע שעה עד עשרים דקות בעבור טיפוח הפנים. אני אישית מקפידה מאוד על ניקוי פנים בצורה עדינה פעמיים ביום, שימוש בקרם לחות בבוקר ובערב וכן פילינג לטובת הסרת התאים המתים פעם בשבוע. בנוסף, אני משתמשת בקרם עיניים לטובת הפחתה של כהויות (עוד תופעה של גיל 30) כמו גם בסרום עשיר בוויטמין C לטובת חיזוק העור.

לסיכום, להגיע לגיל 30 הוא בהחלט מאורע מרגש אך כזה שמגלם בחובו גם לא מעט אתגרים קוסמטיים. בכדי שתוכלי להיות בטוחה כי את מעניקה לעור שלך את הטוב ביותר, התייעצי עם אנשי מקצוע ואל תתפשרי על פחות מהטוב ביותר – עדיף להשקיע יותר כסף מאשר לגלות כי המוצרים אותו רכשת לא רק שאינם אפקטיביים, אלא גם פוגעים בעור.