הפקת אירוע חינה בבית: איך להרים אירוע נוצץ – בלי להתאמץ

מתכננים אירוע חינה מרגש וחגיגי לפני החתונה שלכם? אין ספק שמדובר באחד האירועים המשמחים והמרגשים ביותר שיש, ואם אתם עדיין לא בטוחים איפה אתם רוצים לעשות אותו, אנו בהחלט ממליצים את האפשרות של הפקת אירוע חינה בבית (שלכם או של קרובי משפחה עם בית שמתאים לאירוח). קודם כל מדובר בחיסכון האולטימטיבי ואין צורך לשכור מקום כמו אולם או גן אירועים. שנית, בגלל שמדובר באירוע שהוא אינטימי ומשפחתי בבסיסו, כאשר בוחרים לחגוג אותו בבית אפשר לקבל את ההרגשה הזו בצורה משמעותית אפילו יותר. בנקודה הזאת זוגות רבים חושבים שהפקת אירוע חינה בבית היא מורכבת, לא כדאית ואולי אפילו לא אפשרית. האמת היא רחוקה מאד, מפני שהפקת אירוע חינה יוקרתי ונוצץ בבית היא דווקא פשוטה מאין כמוה. הנה כמה דגשים וטיפים שיעזרו לכם לעשות את זה, ואם זה משהו ששקלתם אנחנו בלי שום ספק ממליצים לכם ללכת על זה.

תלבושות

נעבור עכשיו על הדברים שיש לדאוג להם באירוע חינה ביתי כך שתוכלו לראות שעצמכם שזו בהחלט לא משימה בלתי אפשרית. התלבושות הן חלק מהותי וחשוב מכל אירוע והן נותנות לאורחים להתחבר לאווירה באמת, מעבר לעובדה הפשוטה שהן חלק בלתי נפרד מהתפאורה והמראה הכללי של הערב. בחברת מלכה חינה תמצאו מגוון רחב של תלבושות אותנטיות ויפות במידות שונות – גלביות, וסטים, כובעים, אקססוריז ופריטים אופנתיים רבים בצבעים של אדום וזהב בסגנון מרוקאי אורגינלי. אגב, אם אתם מחפשים דרך לפשט את הפקת האירוע אפילו יותר, אנו בהחלט ממליצים שתכירו את מלכה חינה ותשקלו להיעזר בחברה המצוינת הזו להפקת כל האירוע, כך בעצם תוכלו לסגור את כל הפינות בקלות במקום אחד.

תפאורה

השלב הבא הוא לדאוג לתפאורה מתאימה שהם היא ברוח המרוקאית האותנטית. זה אומר קישוט של השולחנות באירוע בצורה מתאימה וכמובן עיצוב כללי של האזור. גם כאן מומלץ להיעזר בחברות מקצועיות המשכירות תפאורה מהסוג הזה וגם כאן מלכה חינה זו בהחלט הכתובת שלכם. אל תתפשרו בעניין הזה, מפני שזה בהחלט יהווה את ההבדל בין אירוע שגרתי ומשעמם לאירוע אותנטי באמת.

הפקת אירוע חינה בבית: איך להרים אירוע נוצץ - בלי להתאמץ

 

אוכל ושוק מרוקאי

חלק מהותי נוסף הוא מגשי המתוקים והתשורות שמוענקות לזוג באירוע, כאשר השיא של הדבר הוא בטקס החינה עצמו – סגולה למזל טוב, זוגיות איתנה ושפע רוחני וגשמי בחיים המשותפים. אפשר להיעזר בקרוב או קרובת משפחה שיודעים להכין בעצמם את הדברים הללו, אבל אם אין אדם כזה ניתן בהחלט להיעזר בחברות מקצועיות שיוכלו לדאוג לכם לשוק מרוקאי מיוחד ומיני מטעמים לחגיגה מושלמת.

אוכל לאורחים

זכרו שכאשר אתם מפיקים אירוע חינה בבית, אתם אחראיים על ההסעדה במקום האולם או גן האירועים. זה אומר שצריך לשכור שולחנות, כיסאות וכלי אוכל חגיגיים וכן להזמין חברת קייטרינג מקצועית. זוהי הזמנות מצוינת לגוון ולהחליט על תפריט מיוחד לטעמכם, ואפשר למשל ללכת על אוכל חלבי כדי לשבור את השגרה הרגילה של מזון באירועים.

מוזיקה וצלמים

לבסוף חשוב לדאוג למוזיקה מתאימה ותיעוד של האירוע. אפשר להזמין תקליטן מקצועי וצלמים מקצועיים בצילום בכל התחומים, אבל אם אתם הולכים על אירוע צנוע ופשוט יותר ובמיוחד אם אתם מחפשים חיסכון, אפשר בהחלט לדאוג למוסיקה בעצמכם ולפנות לחבר טוב ומוכשר שיתעד את הערב.

לסיכום – אירוע חינה ביתי הוא פשוט להפקה הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב ומדובר בלי ספק בחגיגה מיוחדת ושונה. אם זה משהו שמעניין אתכם אנו ממליצים לא לחשוש וללכת על זה.