גיוס משאבים לעמותות: המומחים של אטלס יוכלו לסייע לכם

על מנת לנהל עמותה על הצד הטוב ביותר ועם שימת דגש על אסטרטגיה לטווח הרחוק, כל מנהל עמותה נדרש לבצע תהליך של גיוס כספים. מדובר בהליך מורכב הדורש מחקר מקיף וכן איתור של מקורות מימון איכותיים, בין אם על ידי קרנות התומכות בפעילות של עמותה או בין על ידי הגשת בקשה לקולות קוראים. אם גם אתם מתכננים להתחיל בגיוס, המומחים של אטלס יוכלו לסייע לכם. כיצד? להלן כל הפרטים.

פלטפורמה מתקדמת לגיוס כספים – בלחיצת כפתור

בשביל להוביל לתהליך של גיוס כספים לעמותות, לא צריך להקדיש ימים שלמים לטובת איתור של מקורות אלא אפשר ואף ניתן להיעזר בפלטפורמה של חברת אטלס אשר הצליחה לפתח באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים מערכת המאפשרת לכם כבעלי עמותות להיחשף לאלפי מקורות מימון אשר מתעדכנים בכל עת. מדובר בהזדמנות מצוינת כמנהלי עמותות לנצל את המערכת לצרכים הנדרשים שלכם, בהתאם לאופי הפעילות ולאופי גיוס הכספים לו אתם מצפים ורוצים להגשים במסגרת של לוחות זמנים ברורים. פעילות הארגון בנושא גיוס משאבים צריך להתבצע באופן עקבי בשביל להגדיל את מקורות המימון וכן לטובת ניהול המתבצע תוך שימת דגש עם אצבע על הדופק בכל הקשור ליכולת להגדיל את אופי הגיוס, ובכך להגשים את המטרות לשמן הקמתם את העמותה.

מאחר והבסיס לגיוס מוצלח מתחיל קודם כל באיתור של מקורות מימון איכותיים, עכשיו זה הזמן להיכנס לאתר ולנצל את מערכת Fundbase אותה פיתחו בחברת אטלס לטובת קבלת מידע אודות מכרזים, תמיכות ממשלתיות וכן קולות קוראים שיכולים להיות רלוונטיים לכם, התרשמות מפרופילים עדכניים של קרנות אשר תומכות בפעילות של עמותות מישראל מכל רחבי העולם לצד אפשרות להיעזר בסוכן חכם המרכז בעבורכם בלחיצת כפתור את כל הזדמנויות התמיכה, כאשר לכל אורך הדרך אתם יכולים לקבל מעטפת מקצועית הניתנת על ידי הצוות המקצועי של החברה.

 

 

גיוס כספים – מנוע צמיחה אדיר לכל עמותה

בשביל להפוך למנהלים מקצועיים צריך להקדיש זמן לפעילות של גיוס משאבים, מאחר וכסף הוא מנוע הצמיחה של כל עמותה. ללא כספים לא תוכלו לקדם את המטרות לשמן הקמתם את העמותה או להרחיב את הפעילות של העמותה לתחומים נוספים, ועל כן האלמנט של גיוס הוא בעל השפעה עצומה על היכולת שלכם לקדם את העמותה ולחשוף אותה לתורמים, קרנות ותמיכה ממשלתית הניתנת בעבור עמותות העוסקות במגוון רחב של תחומים. המשאבים הכלכליים של הם הבסיס, ועל כן באמצעות הליווי המקצועי של חברת אטלס תוכלו גם אתם לקבל כלים פרקטיים לגיוס וניהול המתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר, בייחוד על רקע ההבנה כי גיוס הכספים כמו גם ניהול תקין הוא הבסיס לעמותות חדשות או ותיקות שרוצות לסייע, אולם זקוקות לכספים בשביל להגשים את המטרות, בהתאם ללוחות זמנים ועם שימת דגש על אסטרטגיה לטווח הקצר ולטווח הרחוק.

לסיכום

הפלטפורמה של חברת אטלס מהווה דרך מצוינת וקלה מאוד לטובת איתור של מקורות מימון איכותיים, בלחיצת כפתור ועם אפשרות לקבלת ליווי מקצועי. כמי שחרטו על דגלם להגדיל את תרבות הנתינה במדינת ישראל ולספק לעמותות מעטפת מלאה שתוביל להצלחה, תוכלו להיות בוטחים כי מדובר בהזדמנות אותה אסור לכם לפספס, בוודאי אם אתם רק מתחילים את הפעילות של העמותה או נמצאים בצומת דרכים מבחינת היכולת להרחיב את סל השירותים. אז קדימה, למה אתם מחכים? הגיע הזמן להצטרף לאלפי עמותות שהצליחו להשלים מימון, לטובת גיוס מוצלח.