צילום עם גו פרו: הטיול שלכם דרך עדשת המצלמה המבוקשת בעולם

מתכננים בקרוב טיול מיוחד בארץ או בחו"ל? ובכן, זה ממש לא משנה לאן אתם נוסעים ואם אתם מתכוונים לתפוס גלים בסרי לנקה או דווקא ליהנות מגלישה אקסטרימית בהר החרמון, אתם ככל הנראה מעוניינים לתעד את רגעי השיא בטיול שלכם, והאמת היא שהיום אין שום לא לעשות זאת. מרבית האנשים לא ממש משקיעים בזה ובוחרים לצלם את המצלמה של הטלפון הנייד. התוצאה? הרבה מאד תמונות מטושטשות ולא איכותיות ופחות מדי זיכרונות טובים של החוויה שעברנו בטיול. אז מה עושים? ובכן, בשביל זיכרונות מיוחדים בהם וצילומים איכותיים, חשוב לבחור מצלמה שמתאימה לסוג הפעילות של טיול, וכשמדברים על מצלמות כאלו – אין שום ספק כי השם מותג גו פרו הוא המוביל ביותר בתחום. אז אם גם אתם לקראת טיול ועדיין לא החלטתם בדיוק איך אתם הולכים לצלם ולתעד, אנחנו רוצים להסביר על מצלמות גו פרו ולמה מדובר בבחירה המושלמת. תבלו!

האביזרים לנוחות המושלמת

אז עוד לפני שנדבר על המאפיינים הכה ייחודיים של המצלמה הזו, בואו נדבר על האפשרות להשתמש במצלמה כמעט בכל סיטואציה שהיא בטיול שלכם. למעשה, אפשר לשלב אביזרים לגו פרו לשיפור הצילומים והחוויה כמעט בכל סיטואציה שהיא. למשל:

  • נסיעה מהירה על רכב או סירה: תושבת ואקום מיוחדת שמעגנים לרכב והיא עמידה במהירויות של עד 150 קמ"ש.
  • צלילה: למצלמות גו פרו יש מגוון כיסויי צלילה נוחים שיאפשרו לכם לתעד את החיים התת ימיים בצלילות.
  • סיטואציות שונות: עם שלט רחוק ניתן להניח את המצלמה בנקודה אחת ולצלם מרחוק כל מה שאתם רוצים.
  • ריצות, טיפוס, גלישה: עם רצועה מתכווננת לזרוע המאפשרת לחבר את המצלמה לשורש כף היד, לזרוע, ליד או לרגל וכן מאפשרת הטיה של 360 מעלות, וכמובן שהיא עמידה בפני מים.

את כל הדברים הללו כמובן לא ניתן לקבל כשבוחרים להשתמש במצלמה של הטלפון וזהו הייחוד הגדול ביותר של מצלמות הגו פרו.

צילום עם גו פרו: הטיול שלכם דרך עדשת המצלמה המבוקשת בעולם

כל היתרונות של גו פרו

אז כבר לפי ההיצע הגדול של אביזרים נלווים אפשר להבין – גו פרו היא המצלמה המושלמת לטיולים ובעיקר לחלקים האקסטרימיים והמרגשים יותר בטיול שלכם (כמו צלילה, רייזרים וטיולי ג'יפים, בנג'י ועוד). אבל האמת זה ממש לא הכל. המצלמה כולה מעוצבת כדי להיות מצלמת הטיולים הטובה בעולם, והנה כמה מהתכונות שהופכות אותה לכזו:

קומפקטית

לא צריך להיסחב עם ציוד כבד, עדשות גדולות, סוללות שקשה לאחסן. זו מצלמה קטנה וקומפקטית שנכנסת לכיס וזה מושלם לטיולים, בהם אתם ממש לא רוצים להיסחב בכל זמן עם תיקים גדולים וכבדים.

חזקה ועמידה

מדובר על מצלמה חזקה במיוחד שהעיצוב שלה הוא כזה ששומר עליה מפני נפילות ומכות. זה כמובן קריטי כי דווקא בטיולים ובמיוחד באטרקציות לא שגרתיות היא עשויה ליפול ואתם יכולים להיות רגועים למדי. אגב, גם כאן ניתן לרכוש אופציות מיגון נוספות, כולל רצועה מיוחדת לאבטוח המצלמה לגוף.

איכות צילום מטורפת

אין ספק שזה אחד הדברים החשובים שצריך לדבר עליו. איכות הצילום של דגמי גו פרו נחשבת לאחת הטובות ביותר כשמדובר על צילום שטח, טיולים ואתגרים. כמובן שיש פיצ'רים נפלאים כמו צילום עצמי, צילום פנורמי, צילום אוטומטי בזמן מוגדר ועוד.

תפעול פשוט

התפעול של גו פרו הוא פשוט במיוחד, כולל הטיפול בתמונות במחשב לאחר הצילום.

לסיכום – כשאתם יוצאים לטיול ורוצים לחזור עם זיכרונות יפים וטובים באמת, מצלמת גו פרו היא בגדר חובה ואם אתם מטיילים הרבה, זה הזמן לדאוג לעצמכם לדגם מוביל.